Jak sprawić, żeby chłopak się zakochał?

Jak sprawić, żeby chłopak się zakochał?

Jak to się dzieje, że dziewczyna, która według swoich koleżanek, nie jest uważana za ideał piękności, podoba się wielu chłopakom? Dlaczego ona, a nie ja? Przecież jestem od niej ładniejsza, mam ładniejszą figurę, twarz, cerę, włosy. Jak sprawić żeby chłopak się zakochał właśnie we mnie, a nie w niej? Takie pytania zadają sobie często zazdrosne koleżanki, które nie rozumieją, że prawdziwego piękna, nie widać na zewnątrz.

Dla chłopaków istnieją, w bardzo uproszczonym i uogólnionym pojęciu, trzy rodzaje dziewczyn. Pierwsze z nich są kumpelami, które doskonale dogadują się z nimi, są często obok, razem imprezują, przeżywają wzloty i upadki. Niestety dla nich samych, są postrzegane tylko jako doradczynie i ekspertki na temat innych dziewczyn, same nie będąc brane pod uwagę, jako obiekt miłości i pożądania. Kumpla się przecież nie podrywa.

Drugim typem są dziewczyny, które przez chłopaków są postrzegane, jako bardzo dostępne. To z nimi przeważnie młodzi mężczyźni, zdobywają swoje pierwsze doświadczenia intymne i to one zmieniają chłopaków, jak rękawiczki. Nie mają problemu z poderwaniem faceta, ale niestety na krótki okres. Chwalą się często swoją urodą i nienaganną figurą, ale niestety nie potrafią, a może podświadomie nie chcą, utrzymać na dłużej przy sobie chłopaka.

I w końcu dziewczyna, która dla młodego faceta jest najważniejsza. To dziewczyna, o której uwagę musi powalczyć, która nie jest na każde jego skinienie, która ma swoje zdanie i potrafi go bronić. I tutaj pojawia się odpowiedź na pytanie, jak rozkochać w sobie chłopaka? Po prostu szanować siebie samą. Kiedy do tej dziewczyny, dodamy jeszcze optymizm i pozytywne nastawienie do ludzi, wtedy otrzymamy kogoś, kto będzie dla chłopaka gwarancją spokoju i pewności. W ten sposób chłopak się w Tobie zakocha, bo dasz mu poczucie stabilności i bezpieczeństwo, że jesteś z nim w dobrych, ale i trudnych sytuacjach. Wtedy będzie wiedział, że decyzja, którą podjęłaś o byciu z nim, nie jest podjęta pod wpływem chwili, ale jest świadomą i przemyślaną decyzją, a przez to bardzo trwałą.

You may also like...